سوالات متداول

آیا ارسال کالا رایگان است؟

با توجه به قیمت‌های بسیار پایین و استثنایی فروشگاه آس، امکان ارسال رایگان محصول وجود ندارد. توجه بفرمایید که تمام فروشگاه‌هایی که ارسال رایگان دارند، هزینه ارسال را به قیمت اصلی کالا افزوده و هزینه نهایی را به شما اعلام می‌کنند.

2. پس از ثبت خرید لازم است برای اطمینان از پردازش سفارش با تیم آس تماس حاصل شود؟

پس از دریافت پیام موفقیت آمیز خرید در صفحه پرداخت، سفارش شما ثبت شده و در نزدیک‌ترین زمان ممکن توسط تیم آس ارسال می‌شود.

3. آیا امکان رزرو و خرید کالاهایی که موجود نیستند از طریق سایت وجود دارد؟

در حال حاضر تنها کالاهایی که در وضعیت موجود و همراه با قیمت باشند قابل سفارش هستند. در صورت تکرار مدل‌ها از طریق راه‌های ارتباطی به شما اطلاع رسانی می‌شود.

4. آیا در تمام ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد؟

امکان ثبت سفارش در طول هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز برای شما همراهان عزیز فراهم شده است.

5. امکان ثبت سفارش به صورت تلفنی از فروشگاه آس وجود دارد؟

در حال حاظر تنها راه‌های خرید از مجموعه آس، وبسایت این فروشگاه و یا مراجعه حضوری است و امکان ثبت سفارش به صورت تلفنی وجود ندارد.

6. کد رهگیری مرسوله را از کجا باید به دست آوریم؟

به قسمت پیگیری سفارشات وبسایت آس مراجعه کنید. کدهای ثبت شده در محدوده زمانی 24 تا 48 ساعت پس از تاریخ ثبت سفارش خود را بررسی کنید تا کد مرسوله‌ای که با نام گیرنده کالا در وبسایت مطابقت دارد را بیابید. برای ورود به صفحه پیگیری مرسولات اینجا کلیک کنید.

7. آیا امکان مراجعه به فروشگاه و خرید حضوری وجود دارد؟

بله. شما می‌توانید به فروشگاه‌های آس واقع در استان گیلان، شهرستان بندرانزلی، انتهای خیابان ابوذر غفاری(سپه) مراجعه کرده و اقدام به خرید حضوری کنید. ساعات کاری فروشگاه از شنبه تا پنج شنبه صبح‌ها از 10 الی 14 و عصرها از 17 الی 22، و جمعه‌ها از ساعت 17 الی 22 است.